Obecná technika Bílkoviny Trávicí soustava

0

Jak víte, ke zhubnutí musíte přijmout méně kalorií, než rozplynete, a také klinická výzkumná studie neustále prokázala, BLOG že konzumace zdravých bílkovin zvyšuje celkový počet rozpuštěných kalorií, zvyšuje cenu metabolismu a také minimalizuje hlad. .

Pokud přijímáte zdravé bílkoviny v množství rovnajícím se 25-30 % celkových denních kalorií, zvýšíte metabolismus až o 80/100 kalorií více každý den ve srovnání s normálními zdravými proteinovými dietami.

Protein je nesmírně důležitý, pokud potřebujete zhubnout.

Bez ohledu na to je nejdůležitějším příspěvkem zdravých bílkovin k redukci hmotnosti jejich schopnost snižovat chuť k jídlu a také způsobit spontánní pokles kalorické spotřeby: zdravé bílkoviny způsobují, že se opravdu cítíte sytí, mnohem více než tuky a sacharidy.

 1. Bílkoviny nejenže pomáhají zhubnout, ale také vám mohou zabránit přibírat na váze: vysoký příjem bílkovin pomáhá budovat a také udržovat svalovou hmotu, která během dne roztaví určitý počet kalorií.
 2. bílkoviny potřebují bílkovinyPodle výzkumů je v důsledku toho příjem bílkovin kolem 30 % kalorií optimální pro hubnutí i pro udržení svalové hmoty: to představuje asi 150 gramů bílkovin denně, pokud se stravujete o 2000 kaloriích denně.

Spousta lidí však obvykle nepotřebuje kontrolovat spotřebu bílkovin. Pokud jste zdravý jedinec, který se snaží zůstat zdravý a vyvážený, jednoduše se snažte kromě živin rostlinného původu přijímat do mnoha jídel vysoce kvalitní bílkoviny.

Pokud je vaše tělesná hmotnost správná a necvičíte s vysokou intenzitou, dejte si za cíl získat přibližně 0,8 až 1,3 gramu bílkovin na každé kilo vaší hmotnosti. To odpovídá přibližně 56/91 gramům denně u mužů a také 46/75 gramům denně u běžné ženy.

Kolik zdravých bílkovin naše tělo potřebuje?

 • Poslední aktualizace – 31. srpna 2021
 • Zdravé bílkoviny: kolik jich přijmout
 • Index webového obsahu

Co přesně jsou zdravé bílkoviny?

 • Jaké jsou důvody nadbytku zdravých bílkovin?
 • Jaké jsou důvody nedostatku bílkovin?
 • Jaká je denní potřeba bílkovin?

Zbývající čas -1:27

Co přesně jsou zdravé bílkovinyProteiny jsou makroživiny, podobné sacharidům a lipidům, tedy živinám potřebným pro výrobu energie a také jako produkt pro růst a opětovný růst těla.

 1. Kolik toho ale vlastně víme? Objevme ještě více!
 2. Co jsou to vlastně proteiny?
 3. Zjistěte více!

Bílkoviny jsou částice tvořené řetězcem složek, aminokyselin; ve skutečnosti jsou kategorizovány podle jejich obsahu životně důležitých aminokyselin (biologická hodnota nebo VB) a jejich stravitelnosti (PDCASS), což jsou specifikace, které umožňují zkoumat jejich přínosy na nutriční úrovni.

V těle existuje mnoho druhů zdravých proteinů, které mají podrobné funkce, jeden pro každý typ zdravého proteinu: hormonální, imunitní, architektonické, transportní. Ty, které absorbujeme prostřednictvím našeho dietního režimu, jsou tráveny a také rozloženy přímo na soukromé aminokyseliny, které je tvoří, které končí v „depozitu”, kde tělo bere aminokyseliny potřebné k syntéze bílkovin, které potřebuje.

Zdravé bílkoviny navíc pomáhají blokovat pocit sytosti, takže jsou věrným spojencem naší postavy: „zvýšení množství zdravých bílkovin ve stravě s několika sacharidy pomáhá zvládat hlad. Vyhýbejte se dezertům, chlebu a těstovinám.” a také si neustále pamatujte na jednoduché pravidlo: cukry nazývají cukry a také účinek sytosti, který mohou poskytnout, je krátkodobý,“ doporučuje Dr. Francesco Timpano, gynekolog v Římě.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here