Mládež i teenageři s postižením

0

Jako pro děti a dospívající (5-17 let).

Jedinci s přetrvávajícími onemocněními (hypertenze, diabetes mellitus 2. typu, HIV a také rakovina).jde o dospělé (18-64 let) a seniory (65 let i starší).Lidé s postižením.jak pro dospělé (18-64 let), tak pro starší domovská stránka (65 let i starší).

Chcete-li získat více informací, přečtěte si záznam „normy WHO pro fyzickou aktivitu a také sedavé činnosti“ a také poznámku CNAPPS.

Tyto pokyny pro fyzickou aktivitu, neaktivní návyky a odpočinek pro děti do 5 let.

V roce 2019, který zveřejnil „Pokyny pro fyzickou aktivitu, neaktivní činnosti a také spánek pro děti do 5 let“, doporučení o množství času, který musí malé děti každý den věnovat cvičení a také spánku, a také o maximálním únosném množství. čas na neaktivní úkoly, jako je prohlížení displejů nebo sezení v dětském kočárku:.

Kojenci (do roku života):.

  • ujistěte se, že jsou fyzicky aktivní několikrát denně a různými způsoby, zejména prostřednictvím interaktivních videoher na zemi (u kojenců, kteří stále stagnují, je třeba vzít v úvahu alespoň třicet minut ve zranitelném umístění den, kdy je dítě úplně vzhůru).
  • nedoporučuje se, aby zůstali v bezpečnostní sedačce/kočárcích/poskytovateli kojeneckých služeb déle než hodinu v kuse. Čas „zastavení“ je třeba investovat do interaktivních úkolů se správcem, jako je analýza nebo vyprávění.
  • nenavrhuje se, aby se poflakovali před obrazovkami.

Děti od 1 do 2 let:.měli by investovat alespoň 180 minut, rozložených do celého dne, věnovat se různé fyzické aktivitě různé síly, včetně skromné ​​až intenzivní. nedoporučuje se, aby zůstali v sedačce/kočárku/poskytovateli služeb pro děti déle než hodinu najednou nebo seděli delší dobu.

Čas „stát na místě“ je třeba trávit interaktivními aktivitami s domovníkem, jako je analýza a také vyprávění.u dětí ve věku 1 roku se nedoporučuje scházet se před obrazovkou (jako sledování televize nebo videoklipů, hraní videoher); Dvouleté děti by měly mnohem lepší náklady, které nepřesahují hodinu denně před obrazovkou.

Děti 3-4 roky

  • minimálně 180 minut musí být rozděleno do programu dne účastí na různém cvičení různé intenzity, sestávajícím z alespoň 60 minut skromného až namáhavého cvičení.
  • nedoporučuje se, aby zůstávali v sedačce/kočárku/dětském zařízení déle než hodinu v kuse nebo seděli delší dobu. Čas „zdržování“ je třeba investovat do interaktivních úkolů se správcem, jako je čtení a také vyprávění.
  • neměli by investovat více než hodinu denně před obrazovku.

Pro více informací si přečtěte tyto standardy pro cvičení, sedavé chování a také spánek pro děti do 5 let a také komentář CNAPPS.

Prevence i programy veřejného zdraví

Děti 3-4 rokyVolba přijmout aktivní způsob života je dána složitým souborem soukromých i sociálních proměnných a některé podskupiny populace (ženy, ženy, senioři, lidé se sníženým socioekonomickým postavením) se mohou ocitnout nevýhodou kontrastuje náhoda být doslova aktivní.

Navíc je postupně zřejmé, že nedostatečná energie a trávit hodně času sedavými návyky končí jako problém veřejného zdraví s velkou obavou z nemocí as tím spojenými sociálními cenami.

Je velmi důležité zdůraznit, že konkrétní výběr, dostupnost a také inspirace jsou nezbytné pro aktivní způsob života, ale z hlediska podpory zdraví nemohou stačit: je zapotřebí kumulativní a meziodvětvový závazek, který může podpořit vytváření kontextů pomáhat v životě, aby fyzická aktivita mohla být nepostradatelnou součástí každodenního života.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here