Při cvičení berte zdravé bílkoviny

0

Proteiny jsou zvláště důležité pro profesionální sportovce, protože jsou základní výživou pro svaly, které jsou v podstatě tvořeny bílkovinami. Proto je nutné, aby si sportovec zajistil domovská stránka dostatečný přísun nutričních bílkovin z ryb, vajec, drůbeže i libového masa. Klíčovou minutou pro zdravou konzumaci bílkovin je 30-45 minut rychle po tréninku, kdy svalová hmota nejlépe přijímá zdravé bílkoviny a zároveň zahajuje hojení.

Nutriční zdravé bílkoviny se vstřebávají také postupně

Aby svalu poskytly dostatek výživy v tak krátkém čase, a proto jsou v tomto případě málo využitelné. Mnohem lepší je uchýlit se k suplementům obsahujícím syrovátkový zdravý proteinový izolát, který se zcela vsákne během několika minut, což umožňuje optimální hojení.

  1. Tyto proteiny, na rozdíl od toho, co se často uvádí, jsou nejen prospěšné, ale také zdravé a vyvážené, protože obsahují peptidy, které mají imunostimulační účinek.
  2. Zjistěte více o zdravých proteinových prášcích.
  3. Zjistěte více o rekuperaci svalové hmoty: aminokyseliny a také bílkoviny.
  4. Kompletní nebo rozvětvené aminokyseliny lze rovněž využít k podpoře výživy svalové tkáně před nebo po cvičení.

V prvním případě nahrazují zdravé bílkoviny, ale dodávají sotva potřebné gramy a navíc nemají energetické peptidy, které působí příznivě na imunitní systém a také v důsledku toho nevyužívají některé benefity.

Ve druhém případě jsou rozvětvené produkty (složené z leucinu, isoleucinu a valinu) vedeny do svalu, vyhýbají se jaternímu průchodu a působí také pro energetické účely.

Nepřestávejte objevovat, jen tak můžete zlepšit své zdraví.

Zvyšte své zdraví je bezplatný, celkový minikurz, který vám jistě pomůže při základních výběrech týkajících se vašeho zdraví a vašeho dietního plánu.

  • Kolik bílkovin dokáže vaše tělo vstřebat z každého jídla?
  • Absorpce bílkovin

Proč nám věřit?

Ti, kteří mají v úmyslu budovat svaly, musí věnovat pozornost konzumaci bílkovin: tento výraz jste již v minulosti jistě slyšeli, stejně jako trvalý faktor! Se zdravým proteinovým jídlem si zajistíte „cihly” nezbytné k budování svalové hmoty zdravých bílkovin, počínaje těmi, které jsou obsaženy v potravinách.

Tento strukturní postup, nazývaný syntéza bílkovin ve svalové tkáni, může proběhnout pouze tehdy, pokud jste skutečně přijali adekvátní množství aminokyselin, stavebních kamenů zdravých bílkovin.

A to nás také přivádí zpět k původnímu dotazu: kolik zdravých bílkovin může vaše tělo absorbovat z každého jídla? Je reálné, že 20–30 g na nabídku je maximum a že jakékoli další množství je zcela „zbytečné“?

Proč nám věřitNejprve si ujasněme rozdíl mezi adaptací bílkovin a také množstvím bílkovin, které vaše tělo potřebuje k nastartování zdravé syntézy bílkovin ve svalové tkáni. Pokud jde o přizpůsobení, vše, co jíte, může být absorbováno.

  1. Vzhledem k tomu, že tato procedura není ničím větším než průchod živin ze střevního traktu do krevního řečiště, a jak ukazují různé výzkumné studie, pro zdravé lidi prakticky nepodléhá žádným limitům.
  2. Správná otázka z toho důvodu zní: kolik bílkovin na jídlo lze využít pro růst svalů? Pojďme k jádru věci a podívejme se, co o tom tvrdí věda.

Začněme zásadním bodem: Bez ohledu na množství zdravých bílkovin v nabídce byste měli mít především v úmyslu pokrýt své denní potřeby zdravých bílkovin. Pro posílení svalové hmoty doporučujeme užívat cca. 1,5-1,8 gramů bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti.

Nemůžete vzít množství, které potřebujete? Koktejl s naším Whey Protein je velmi rychlý na přípravu a nabízí vám proteiny prvotřídní kvality! *.

Co uvádí studie.

Už jste se setkali s „Muscle-Full Effect”? Vědecký posudek od Workout Metabolic Process Research Group z McMaster University by jistě ukázal existenci určitého omezení množství zdravých bílkovin na jídlo plánované pro rozvoj svalové hmoty.

To je důvod, proč mluvíme o „úplném svalovém dopadu“. Podle recenze by překročení tohoto množství (zhruba 20-30 g zdravých bílkovin) nepřineslo žádný typ dodatečného přínosu pro kulturistiku.

Dodatečná studie vyřešila tento dotaz podrobněji a postavila proti sobě dvě skupiny lidí. Úplně první tým musel sníst část hovězí svíčkové obsahující cca. 30 g bílkovin. Druhé skupině byla nabídnuta větší část, celkem 90g zdravých bílkovin. Výsledky studie neodhalily žádný podstatný rozdíl mezi těmito dvěma skupinami z hlediska syntézy zdravých bílkovin ve svalech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here