Kolik bílkovin by měl muž přijmout?

0

Obecně platí, že RDA je vždy 0,8 g bílkovin/kg těla, což je třeba brát v úvahu spíše jako hodnotu, pod kterou se nesmí klesat níže namísto nepopiratelného referenčního bodu. I pro nesportovce se navrhuje malé zvýšení této minimální alokace, protože technika obecně používaná k výpočtu dusíkové bilance metodicky podceňuje požadavek na bílkoviny.

Můžete tedy počítat s denní spotřebou 1,2-1,3 g/kg PODROBNOSTI, kterou upravte v závislosti na okolnostech spalování tuků, udržování nebo přibírání na váze.Chlapi mají obvykle lepší poptávku než dámy, z toho důvodu v různých polích navržených v zápisu se největší hodnota shoduje (vždy obecně řečeno!) s muži.

Kolik bílkovin je potřeba ke snížení hmotnosti?

kolik zdravých bílkovin.

Během hubnutí odpovídá alokace zdravých bílkovin 1,5–2 g bílkovin/kg tělesné hmotnosti/den: čím vyšší je omezení kalorií, tím lépe se posunete směrem k vyššímu konci rozmezí zdravých bílkovin. To zaručuje:

  • Sytost
  • Udržování netukové hmoty a také omezení zdravého odbourávání bílkovin

Jakmile jsou kalorie pocházející ze zdravých bílkovin skutečně zjištěny, rozpoznávejte kalorie z tuků, sacharidů a poté je rozložte do celého dne a týdne. Zejména pro profesionální sportovce je lepší nastavit mírné omezení výkonu (300-500 kcal), aby měli stále dostatečnou spotřebu sacharidů pro udržení rytmu tréninku a také neměli dopady na zdraví a výkon kvůli příliš velkému množství. nedostatek.

Kolik bílkovin absorbovat ve fázi definice?

V určitém období bude přísun kalorií jistě nízký a pro hubnutí i hubnutí je nutné vytvořit energetický deficit, což však jistě navíc ohrozí beztukovou tělesnou hmotu. Ve skutečnosti by tělo mohlo vzít v úvahu svalovou tkáň „bezcennou”, když čelí alarmovému scénáři, ve kterém se nachází, a „obětovat” ji pro energetické účely.

Chcete-li tento problém zastavit, musíte provést dvě činnosti:

  1. Trénink: Trénink poskytuje tělu jasný signál, že svalová hmota NENÍ zbytečná.
    Zvyšte příjem zdravých bílkovin: bílkoviny mají solidní anabolickou sílu, nabízejí vstup, pokud jde o aktivaci a také udržování proteosyntézy. To také vede k antikatabolické síle.
  2. Je tedy logické, že série bílkovin, které mají být přijaty v určitém časovém období, bývá větší: množství pohybující se od 2,2 g/kg tělesné hmotnosti až po 3 g/kg tělesné hmotnosti – pro tento cíl je vhodné zvážit použití libových bílkovin.

Průvodce celkovým proteinem

Zjistěte, jaké jsou požadavky na bílkoviny, výhody i nedorozumění týkající se zdravých bílkovin a také získejte cenné zdroje e-mailem.

Přehled zdravého proteinu ProjectInVictus

Schválením souhlasíte se zpracováním údajů, jak je navrženo v souladu se Zásadami (EU) 2016/679, v souladu se zásadami ochrany osobních údajů *.

Průvodce celkovým proteinemKolik bílkovin přijmout po tréninku (článkovém cvičení)?

  1. Záleží na tom, kolik bílkovin přijmout: jejich příjem je důležitý bezprostředně po tréninku, kdy jste nejedli 4-5 hodin.
  2. Pokud jste naopak netrénovali na prázdném bříšku, můžete jíst pevný proteinový a také sacharidový pokrm i s odstupem 1-2 hodin, aniž by to mělo vliv na svalovou hmotu, hojení nebo následný trénink.

Samostatné cvičení totiž vede k hormonálně-metabolickým změnám, které se neunaví rychle po tréninku a ani za pár hodin, ale až za 2 dny v závislosti na síle tréninku. Důvod proč, nepočítá se, kolik bílkovin přijmete bezprostředně po tréninku, ale kolik během dne nebo za delší dobu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here